Jakie zabawki są najodpowiedniejsze dla twojego psa?

Wybór pluszaka dla psa.

Zabawa z psem jest niezwykłą możliwością, aby wykorzystać wigor swojego pupila, a jednocześnie wzmacniać relację. Częste zabawy działają pozytywnie na witalność zwierzęcia, a także dają frajdę opiekunowi. Zabawy dobrze jest wzbogacać przy użyciu zabawek dla psów. Na rynku natkniemy się dużo rozmaitych rodzajów zabawek dla psów, ale w jaki sposób zakupić tą odpowiednią?

Piłki dla psa.

Ulubioną zabawką wszystkich czworonogów jest piłka dla psa. Tą klasyczną zabawkę kupimy w większości sklepów zoologicznych w różnych rozmiarach, pasujących do potrzeb naszego zwierzaka. Piłki dla psów mogą być z szeregu tworzyw, istnieją piłki gumowe, materiałowe a także z plastiku. Wybierając piłki dla psa powinniśmy zwrócić uwagę na jej rozmiar. Wielkości piłek dla psów są uniwersalne, ale trzeba pamiętać o możliwości udławienia się podczas zabawy, w przypadku gdy piłka dla psa jest za mała. Decydując się na nową piłkę nie zapominajmy o bezpieczeństwie naszych zwierząt. Jest to niezwykle ważne, kiedy jesteśmy opiekunami mniejszych ras psów, takich jak pudle i yorki, dla których dobieramy mniejsze wielkości piłek.

Frisbee dla psa.

Gdy chcemy poszaleć z pupilem na łonie natury doskonałym wyborem jest frisbee dla psa. Ciężko odnaleźć psa, który nie zakocha się w tej zabawce. Frisbee dla psa dużo lepiej wykorzystać na otwartej przestrzeni, jak łąka, park lub ogród, gdzie zwierzak ma możliwość nabrania prędkości. Jeśli pies wie jak przynosić zabawkę spowrotem, powinniśmy wybrać frisbee dla psa o pasującej średnicy, tak aby psu łatwo można było trzymać frisbee w zębach. Frisbee dla psa nie może być za twarde, ponieważ istnieje ryzyko przypadkowego uderzenia zwierzęcia frisbee w trakcie zabawy, więc w celu uniknięcie bolesnych sytuacji wybierajmy frisbee mało twardych. Zabawa z frisbee może stać się ciekawą formą aktywności, a jak wiadomo sport to zdrowie!

https://www.krakvet.pl/ sklep zoologiczny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *